IP: play.cilginoyuncu.com

Tıkla ve Kopyala

Oyunun keyfini şimdi çıkar!

Yeni Emek Skyblock: 14.09.2019 Aktif!
Selamlar değerli Çılgın Oyuncu Network oyuncuları bizden çok istediğiniz o oyun ( Skyblock ) açılış tarihi berillendi | 14.09.2019 | tarihinde beklenen ( Emek Skyblock ) sunucusu sizler ile birlikte. 

Sizler için neler yaptık? 
____
/pets - Özel evcil hayvan ile VIP yetkisi satın alarak hem sunucuya destek olabilirsiniz. Ek olarak kendinize karakterinizi kişileştirebilirsiniz. 
____
/arananlar - Özel olarak ayarladığımız arananlar menüsü aktif. Berillediğiniz bir oyuncunun başına bir ödül koyarak o kişiye başka oyunculara öldürtebilirsiniz. 
____
/tags - Özel olarak ayarladığımız tag sisteminde bir çok tag şekilleri ile oyun içi taglarınızı satın alarak kişileştirebilirsiniz. 
____
/beceri - Özel olarak ayarladığımız beceri sistemi ile kendiniz beceri kasarak yetenek puanlarınızı artılabilirsiniz.
____
/maske - Özel olarak ayarladığımız maske sistemi ile VIP yetkisi satın alarak hem sunucuya destek olabilirsiniz. Ek olarak karakterinizi kişileştirebilirsiniz. 
____
/yükseltme - Sitede ücretli olarak satılacak olan ( Ada Yükseltmesi ) ( Ada Üye Yükseltmesi ) ( Ada Sethome Yükseltmesi ) ( Jeneratör Yükseltmesi ) ve benzeri özellikleri oyun içi ücret ile satın alabilirsiniz. 
____
/renk - Özel olarak ayarladığımız renk sistemi ile VIP yetkisi satın alarak hem sunucuya destek olabilir. Ek olarak sohbet renk kişileştirebilirsiniz.
____
/günlüködül - Özel olarak ayarladığımız günlük ödül sistemi ile hem VIP yetkisi alarak sunucuya hem destek olabilir hem de VIP satın almayarak oyuncu olarka günlük ödüller alabilirsiniz. 
____

Ve daha bir çok özellik sizi çok beklettiğimizi biliyoruz fakat sizler için en keyifli skyblock sunucusunu açmak için uğraşıyoruz. 
Yorum Ekle
Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.
Rusya13-09-2019 16:36
yEAH BE SONUNDA
lonewolf32015-09-2019 10:39
Henüz açılmadı
APEXTK0109-10-2019 10:37
nasıl indiricez ?
yaseminvalat01-11-2019 19:48
abi buraya nasıl para yatırcaz

ÇILGIN OYUNCU NEDİR?

Çılgın Oyuncu Network sunucusu 2018 yılının eylül ayında açılan bir hub sunucudur Oyuncularımızın isteklerine göre irelliyen ve gelişen bir sunucu olmakla beraber hiç masraftan kaçınmıyoruz kendimize özel haritalarımız ve kendimize özel eklentilerimiz ile sizlere daha iyi bir oyun keyfi yaşatıyoruz. Eğer hala bize katılmadıysan ne duruyorsun.
Giriş Yap
Beni Hatırla
Kayıt Ol Şifremi Unuttum

Sunucu Durumu

0
Çevrimiçi

Açık
Durum

Son Marketi Kullananlar

# İsim Sunucu Ürün Adı
prostive FACTION VIP
Friedrich CONCONCR Ejder [100 CAN]
hzefecik FACTION MVIP
DToVid CONCONCR VIP [30 GÜN]
Friedrich CONCONCR Ejder [100 CAN]

Kredi Alanlar

# İsim Miktar Tür
prostive 15 Kredi Kartı & İninal
hzefecik 45 Kredi Kartı & İninal
gtovid 25 Kredi Kartı & İninal
gtovid 25 Kredi Kartı & İninal
lava 50 Kredi Kartı & İninal

En Çok Kredi Alanlar

# İsim Miktar Toplam
xMenderesOyunda 100 1 Kez
VanHelsing 50 2 Kez
lava 50 1 Kez
gtovid 50 2 Kez
hzefecik 45 1 Kez